eDOM Nieruchomości, Gorzów Wlkp
eDom Nieruchomości Gorzów
Twoja lokalizacja:

Zgłoś ofertę nieruchomości

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Cena
od: do:
Powierzchnia
od: do:
Pokoje
od: do:
Piętro
od: do:
Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zgłoś ofertę nieruchomości

zgłoszenie oferty do sprzedaży

Zgłoś swoją ofertę korzystając z poniższego formularza.
W ciągu 12h oddzwonimy i ustalimy wygodny dla Ciebie termin spotkania.
Ustalimy wspólnie cenę sprzedaży a także warunki naszej współpracy.


przygotowanie oferty


Sprawdzenie dokumentów

Dokonamy weryfikacji posiadanych przez Ciebie dokumentów, pomożemy w zorganizowaniu tych brakujących, regulujemy błędy dotyczące stanu prawnego.

Profesjonalne zdjęcia

Dobrze wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego 50% sukcesu to dobre zdjęcia.
Wykonamy profesjonalne zdjęcia nieruchomości podkreślające jej atuty.

Promocja oferty

Ogłoszenie z Twoją ofertą zamieścimy na naszej stronie, czołowych portalach nieruchomości, w prasie branżowej, gablotach ogłoszeniowych a także we wszystkich biurach z konsorcjum.

Prezentacja klientom

Różne sposoby prezentacji prowadzą do lepszej lub gorszej skuteczności. Ciekawa prezentacja oferty ma duże znaczenie, dlatego prowadzimy ją w przemyślany sposób.


organizacja umowy przedwstępnej

Po ustaleniu warunków sprzedaży z kontrahentem, przygotowujemy umowę przedwstępną.
Uzgadniamy termin podpisania umowy końcowej, formę płatności i termin przekazania nieruchomości.
Podpowiadamy jak najskuteczniej zabezpieczyć interesy stron.


organizacja umowy przyrzeczonej

Akt notarialny

Umawiamy termin u notariusza, dostarczamy dokumenty, czuwamy nad prawidłowym przebiegiem i zapisami chroniącymi interesy stron aktu notarialnego. Pomagamy w formalnościach w bankach, Urzędzie Miasta, Urzędzie Skarbowym.


przekazanie nieruchomości

Sprawnie przeprowadzimy przekazanie nieruchomości, spiszemy stany wszystkich liczników, sporządzimy protokół zdawczo-odbiorczy, pomożemy w przepisaniu mediów.
Zgłoś swoją ofertę nieruchomości

Dane kontaktowe:

*

*

*

Dane nieruchomości:

Typ transakcji:

Rodzaj nieruchomości:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu w związku z chęcią sprzedaży / zakupu nieruchomości za pośrednictwem firmy EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109), w tym otrzymywanie newsletteru z ofertami zgodnymi z moimi wskazaniami. Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

* - pola obowiązkowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje
Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia chęci sprzedaży / zakupu nieruchomości, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub 3 lata po zakończeniu realizacji transakcji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.