eDOM Nieruchomości, Gorzów Wlkp
eDom Nieruchomości Gorzów
Twoja lokalizacja:

Obiekty » sprzedaż » nieruchomość nr 13/1987/OLS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Cena
od: do:
Powierzchnia
od: do:
Pokoje
od: do:
Piętro
od: do:
Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
13/1987/OLS
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski, Śródmieście
Cena:
325 000 PLN
Powierzchnia:
95.45 m²
Cena za m²:
3 405 PLN
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro/liczba pięter:
0/3
Rodzaj zabudowy:
kamienica
Materiał budynku:
cegła
Ogrzewanie:
elektryczne
Forma własności:
odrębna własność
Czynsz:
210 zł

Opis nieruchomości

LOKAL UŻYTKOWY W ŚRÓDMIEŚCIU

Lokal o powierzchni 95,45 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy w śródmieściu Gorzowa Wlkp. Na metraż nieruchomości składa się sala główna, pomieszczenie biurowe, magazyn oraz pomieszczenie gospodarcze oraz WC.

Nieruchomość posiada duże witryny, zlokalizowana w dobrym miejscu z dużym ciągiem pieszych w pobliżu Urząd Wojewódzki, Urząd Skarbowy.

Centralne ogrzewanie elektryczne – w 2016 roku podłączenie do sieci miejskiej. Opłaty eksploatacyjne w wysokości 210 zł (plus prąd).

Dzięki metrażowi oraz korzystnemu rozkładowi lokal nadaje się na prowadzenie wielu działalności.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY

Zapraszam na prezentację

Zdjęcia

Nieruchomość nr 13/1987/OLSNieruchomość nr 13/1987/OLS
Nieruchomość nr 13/1987/OLSNieruchomość nr 13/1987/OLSNieruchomość nr 13/1987/OLS

Kontakt

Tomasz Hrehorczuk

883 912 359

95 735 15 07

tomasz@edomnieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert