eDOM Nieruchomości, Gorzów Wlkp
eDom Nieruchomości Gorzów
Twoja lokalizacja:

O nas

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
Cena
od: do:
Powierzchnia
od: do:
Pokoje
od: do:
Piętro
od: do:
Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę

O NAS

eDOM nieruchomości to godne zaufania biuro nieruchomości. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym mieści się nasze biuro. Nasz zespół tworzą młode, dynamiczne osoby posiadające doświadczenie oraz stale podnoszące swoje kwalifikacje. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu członków naszego zespołu jesteśmy w stanie rozpoznać potrzeby współczesnego klienta dobierając oferty mierzone pod osobiste wymagania. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego oraz załatwiamy wszelkie niezbędne formalności związane z obsługą transakcji. Gorzów Wlkp. i okolice stanowią doskonałą propozycje do zamieszkania.

 

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Pomagamy spełniać marzenia o własnej nieruchomości poprzez profesjonalne podejście do każdego klienta. W naszej ofercie znajdują się atrakcyjne i komfortowe domy i mieszkania na sprzedaż oraz do wynajęcia. Gorzów Wielkopolski oraz okoliczne miejscowości to główny obszar naszego działania. W naszej ofercie znajdą Państwo również na sprzedaż i wynajem lokale oraz działki.

PROFESJONALIZM

Zgłaszając ofertę do nas mogą Państwo liczyć na profesjonalne przygotowanie oferty obejmującej zarówno pomoc w określeniu realnej ceny ofertowej , odpowiednią reklamę, pomoc w unormowaniu stanu prawnego, zebranie niezbędnych dokumentów oraz gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

BEZPIECZEŃSTWO

Dewizą biura jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa zawieranych transakcji, dlatego przy ich obsłudze zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości dając gwarancję rzetelnej obsługi. Dokonujemy analizy prawnej własności, rodzajów obciążeń, wskazujemy braki w dokumentacji. Dla Państwa bezpieczeństwa posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową numer 16586.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze biuro zapewnia najwyższą jakość usług świadczonych na rynku nieruchomości. Kierujemy się zasadami etyki zawodowej w oparciu o standardy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami. O naszej kompetencji oraz skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali.

ZAUFANIE

Zadowolenie klientów to dla nas najważniejsza miara oceny podejmowanych działań, dlatego wznosimy fundamenty wzajemnej współpracy podchodząc w indywidualny sposób do każdego klienta. Od pierwszego kontaktu budujemy zaufanie, które pielęgnujemy poprzez profesjonalne wspieranie klienta na każdym etapie przeprowadzanej transakcji.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Oferta eDOM Nieruchomości to nie tylko doprowadzenie do zawarcia transakcji kupna i sprzedaży, ale kompleksowa pomoc we wszelkich towarzyszących czynnościach, fachowe doradztwo przy wyborze najlepszej nieruchomości, znalezieniu najlepszego sposobu finansowania, pomoc w załatwianiu spraw formalno-prawnych. Jesteśmy z wami do końca i pomagamy również w formalnościach związanych z przekazaniem nieruchomości, opracowujemy protokół zdawczo-odbiorczy, pomagamy w przepisaniu mediów.

eDom Nieruchomości

POŁĄCZENIE WIEDZY ZE ZDOBYTYM DOŚWIADCZENIEM

POZWALA NAM WYJŚĆ PAŃSTWU NAPRZECIW Z NASZĄ OFERTĄZapraszamy do współpracy